خوش آمدیاژدها دقت ماشین آلات از شرکت جیانگسووب سایت رسمی!
اژدها دقت ماشین آلات از شرکت جیانگسو
مجموعه کامل از کابل و تجهیزات اتوماسیونکارشناسان راه حل یک مرحله
خط تلفن ملی
+86-400-808-4417
موقعیت فعلی:خانه » اخبار » اخبار صنعت

ولید کم کربن برای رسیدن به درآمد ز

منبع مقاله: محبوبیت:- منتشر شده:2016/9/19 13:40:30

    از آنجا که سی و یک پمپ خدمات بازاریابی شرکت سازمان - از "رویای مسئولیت • خدمات محیط زیست عمل" سفر بزرگ در ماه جولای، این کشور خدمت سربازان پیوستن به "صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست، ایجاد ارزش مشتری" مفهوم، به طور کامل باز ارزش سازگار با محیط زیست فعالیت های خدمات جبهه ها. "همه برای مشتریان، ایجاد ارزش مشتری است." این است و نه فقط یک کلمه خالی لب، اکثر سربازان در خدمت این رویداد تفسیر CKS از این مفهوم با اقدامات عملی. واحد فوجیان مهندس رایونگ یکی از یک "فکر می کنم به فکر مشتریان، نگرانی در مورد نگرانی های مشتریان،" کارگران لو آن را با نگرش صادقانه است و اقدام مثبت خدمات به مشتریان را لمس کرد.

    فوجیان ژوئیه، تقریبا به دمای 40 درجه برابر است. برای دست اندرکاران صنعت ماشین آلات ساخت و ساز، درجه حرارت بالا و بدن تست بدون شک دو پایدار. با این حال، که چنین آزمون درجه حرارت بالا، فوجیان خدمات تیم مهندسان رایونگ هنوز هم دریغ به قرار دادن فعالیت های ارزش افزوده زیست محیطی است، چند بار به دیدار مشتریان، درک و تجهیزات ساخت و ساز به موقع حاضر مشتری در طول بیماری های علاج ناپذیر برای حذف شدند مشتری صادقانه حل مشکل.

    مشتریان zhuo شماره، معمولا با پیشرفت کار، توجه بسیار کمی به تعمیر پمپ و تعمیر و نگهداری، و در نتیجه عملکرد ضعیف خودرو، روغن با کیفیت ضعیف، شکست اغلب مشغول است. اگر چه چندین توصیه برای کارگران رومانیایی آن انجام تعمیر و نگهداری، اما مشتری کار می کند خیلی تنگ است. پس از SANY "رویای --2010 مسئولیت • خدمات محیط زیست کمپین" رسما راه اندازی شد، کارگران لو عجله به انجام کارهای عملی برای آرزو فوری مشتری بیشتر شبیه به یک فلش، مواد منفجره.

    ژوئیه 29 صبح، روز هنوز هم در زیر دوش، کارگران لو در نظر گرفتن تجهیزات مشتری در این زمان است در یک حالت به حالت تعلیق، به منظور گرفتن باران متوقف شد قبل از تعمیر و نگهداری تجهیزات مشتری، کارگران لو وسایل نقلیه رانندگی سفر باران خدمات. رسیدن به مغازه تعمیر مشتری، باران به تدریج کوچکتر تا، کارگران لو لبخند به نشان می دهد مشتریان که قصد خود را: "روز بارانی دستگاه خود را فقط نمی خواهد شروع، من آمده اوایل، باران متوقف شد و آن را به آه برنامه خود را به تاخیر نیندازید."

  پس از یک احوالپرسی ساده، کارگران لو شروع به پمپ برای شروع یک تعمیرات اساسی جامع. فیلتراسیون روغن هیدرولیک، روغن هیدرولیک دوپ دیدن بسیاری از ناخالصی ها، تعداد زیادی از مشتریان واقعا شگفت زده، لو کارگران لبه سمت مشغول جزئیات به مشتری و توضیح فرایند عملیات تولید ناخالصی، و ممکن است به دستگاه را خطرات. دقت به مشتریان خود و اپراتور کارگران لو گوش دادن به توضیح دهد، مانند یک مهارت عمیق به کارشناسی کارشناسی ارشد در چند شاگردان درس خوان شخصا مهارت های تدریس.

    در طول چند ساعت گذشته، کل تعمیر و نگهداری پمپ کار در تکمیل موفقیت آمیز از کار تحت قانون نیمپز کردن با آب گرم کارگران نمایش لو اعتصاب عمل، به پایان رسید گوش دادن کارگران لو برای تولید دانش صرفه جویی در انرژی به توضیح، مشتریان کامیون ساختار ترکیب، عملکرد عامل ، تعمیر و نگهداری با آگاهی جدید، و نگهداری از تجهیزات در گذشته این ایده بیان بی پایان شرمنده، و قلبی از کارگران رومانی قدردانی کنه.

    افق، یک رنگین کمان زیبا به نظر می رسد. تلفن زنگ میزند و Zhuo، ستاد خواسته او را به اعزام یک شروع مثبت است. کارگران zhuo شماره لو کار با هیجان دست در دست، گفت: "یا ایستگاه حقیقت شما در نظر آه بسیار با ملاحظه، من از شما سپاسگزارم، از شما سپاسگزارم برای فداکاری خود را، با تشکر از شما برای ایجاد سود برای ما است."

    لو یک کار مانند به منظور اجرای اقدامات مشخص سه "به تمام مشتریان، ایجاد ارزش مشتری،" مفهوم خدمات است. او فقط به فعالیت های خدمات زیست محیطی در یک جهان کوچک از گسترده سربازان خدمت اضافه شده است، سه یک دستیابی به بالاترین کیفیت خدمات بدون وقفه خواهد بود.

  • اطلاعات دفتر مرکزی:Huaxin شهر Qingpu منطقه jihe شانگهای
  • دفتر مرکزی:+86-21-59797920
  • تلفن:+86-21-59797921
  • بخش زیر:Huaxin شهر Qingpu منطقه jihe شانگهای
  • تلفن:+86-513-88366868
  • فکس:+86-513-88366818
  • خط تلفن خدمات:+86-400-808-4417
اژدها دقت ماشین آلات از شرکت جیانگسو حق چاپ
اطلاعات دفتر مرکزی:Huaxin شهر Qingpu منطقه jihe شانگهای
دفتر مرکزی:+86-21-59797920
تلفن:+86-21-59797921
بخش زیر:Huaxin شهر Qingpu منطقه jihe شانگهای
تلفن:+86-513-88366868
فکس:+86-513-88366818
خط تلفن خدمات:+86-400-808-4417
Mr.Xu:مدیر فروش
+86-18721277669:شماره تلفن
اسکن کد QR